تبلیغات
وفانیوز

وفانیوز
خبرها و گزارش ها و مطالب ورزشی ، فرهنگی ، اجتماعی ،سیاسی 
نویسندگان

وکیل‌مدافع سازمان تامین اجتماعی گفت: قاضی رسیدگی کننده به بخشی از پرونده شکایت ما از سعید مرتضوی که به شعبه 22 دادگاه تجدیدنظر ارسال شده بود، بازنشسته شد و به همین دلیل پرونده نزد قاضی جدید در حال بررسی است.


مجتبی نظری در گفت و گو با ایسنا گفت: بخشی از پرونده سعید مرتضوی که در رابطه با تحصیل مال نامشروع و تصدی غیرقانونی بود سال گذشته با اعتراض ما و مرتضوی به شعبه 22 دادگاه تجدیدنظر ارسال شد.

وی افزود: در این خصوص میان مستشاران و رییس شعبه اختلاف نظر وجود داشت، البته قاضی پرونده تا مرحله صدور رای اقدام کرده بود، اما به دلیل اینکه وی بازنشسته شد، قاضی جدیدی تصدی شعبه را بر عهده گرفت و قرار است پس از مطالعه پرونده رای نهایی را صادر کند.

نظری یادآور شد: ناگفته نماند سعید مرتضوی در پرونده کهریزک که با شکایت اولیای‌دم روح الامینی تشکیل شده بود، تبرئه شد که با اعتراض پرونده به شعبه 38 دیوان عالی کشور ارجاع شد و دیوان عالی هم این پرونده را برای رسیدگی مجدد به شعبه 22 دادگاه تجدیدنظر استان تهران ارجاع داد. اکنون این بخش از پرونده هم در شعبه 22 دادگاه تجدیدنظر استان تهران مطرح رسیدگی است.

وی خاطرنشان کرد: بخش دیگری از پرونده که مربوط به تصرف غیرقانونی و اهمال در انجام وظیفه بود و متهم به شلاق محکوم شده بود، با اعتراض ما و مرتضوی به شعبه 68 دادگاه تجدیدنظر استان ارجاع شد و همچنان در حال بررسی است.
م


برچسب ها: سیاست سعید مرتضوی تغییر قاضی،  
[ شنبه 19 فروردین 1396 ] [ 13:58 ] [ وفا ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

این سایت کاملا" ورزشی ، فرهنگی ، اجتماعی ، و سیاسی می باشد و به هیچ ارگانی وابسته نیست و نظرات در این سایت آزاد است و هرنوع گزارش و خبری را که به اشتراک گذاشته می شود را تائید نمی کند.صرفا" جهت اطلاع می باشد.
آرشیو مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
پربازدیدترین مطالب

کد پربازدیدترین

کد افراد آنلاین