تبلیغات
وفانیوز

وفانیوز
خبرها و گزارش ها و مطالب ورزشی ، فرهنگی ، اجتماعی ،سیاسی 
نویسندگان

ثبت نام آزمون پذیرش دوره‌های تکمیلی تخصصی (فلوشیپ) از امروز تا 21 فروردین به مدت 3 روز تمدید شد.


به گزارش ایسنا، مراحل ثبت نام اینترنتی آزمون پذیرش دوره‌های تکمیلی تخصصی فلوشیپ به مدت 3 روز به شرح مصوبه جلسه کمیسیون دایمی معین از روز شنبه، 19 فروردین تا ساعت 24 روز دوشنبه، 21 فروردین ماه تمدید شد.

بر اساس مصوبه هشتادو یکمین جلسه کمیسیون دایمی معین شورای آموزش پزشکی و تخصصی مورخ 17 اسفند 95، دوره‌های تکمیلی تخصصی با پیش نیاز رشته‌های روانپزشکی و بیماری‌های عفونی و گرمسیری به عنوان رشته‌های مورد نیاز و کم متقاضی صرفاً جهت این دوره اعلام شده است.

آزمون دوره‌های تکمیلی تخصصی (فلوشیپ) در دو مرحله کتبی و شفاهی برگزار می‌شود که مرحله کتبی این آزمون 21 تا 25 اردیبهشت 96 در یک مکان در هر دانشگاه علوم پزشکی و راس ساعت 9 صبح  برگزار می‌شود.

همچنین آزمون شفاهی تمام رشته‌ها از تاریخ 23 تا 25 اردیبهشت و شروع دوره برای افراد پذیرفته شده از تاریخ 1 مهر 96 خواهد بود.

طبق مصوبات هفتاد و پنجمین نشست شورای آموزش پزشکی و تخصصی شرکت‌کنندگان آزمون‌های پذیرش دوره‌های تکمیلی تخصصی در هر مرحله از آزمون‌های کتبی و شفاهی جهت ورود به  فرایند پذیرش دستیار ملزم به کسب حداقل 60 درصد از نمره کل هر مرحله آزمون هستد.

به گزارش مرکز سنجش آموزش وزارت بهداشت، نتیجه نهایی آزمون فلوشیپ از طریق دانشگاه محل آموزش اعلام می‌شود.
مبرچسب ها: جامعه آزمون فلوشیب ثبت نام،  
[ شنبه 19 فروردین 1396 ] [ 15:02 ] [ وفا ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

این سایت کاملا" ورزشی ، فرهنگی ، اجتماعی ، و سیاسی می باشد و به هیچ ارگانی وابسته نیست و نظرات در این سایت آزاد است و هرنوع گزارش و خبری را که به اشتراک گذاشته می شود را تائید نمی کند.صرفا" جهت اطلاع می باشد.
آرشیو مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
پربازدیدترین مطالب

کد پربازدیدترین

کد افراد آنلاین